Zpět na výpis

6,4 ha Liberec-Vesec, část v ÚP, investice

FARMY.CZ exkluzivně nabízí zajímavý blok rozlehlých pozemků přístupných z obecní cesty nedaleko centra krajského a univerzitního města Liberce.

Morfologie pozemků je dána polohou pod vrchem Špičák (462 m n.m), kdy velká část výměry je skloněna SV, ale najdou se i relativně rovinaté části, jak u obslužné komunikace, tak u hranice s Lučním potokem, který může společně s jeho západním, bezejmenným přítokem poskytnout dostatek vody pro zájmový chov či pěstitelství.

Ve velmi krátkých vzdálenostech je dostupné vše, co si jen lze představit. Vybavenost pátého největšího města v ČR, sousedství sportovně rekreačního areálu Vesec, příjemný odpočinek na udržovaných plochách u Veseckého rybníka nebo sport a oddych v lesích okolo vrchu Císařský kámen (637 m.n.m.) kde je i nová rozhledna.

Velkou výhodou pozemků je fakt, že na pozemcích nevázne pachtovní smlouva a jsou tak velmi rychle k dispozici a k potřebám dle představ nového vlastníka. Na pozemcích je i přes absenci pachtovní smlouvy hospodařeno v režimu ekologického zemědělství a všechny parcely slouží jako trvalý travní porost. Část je zarostlá náletem dřevin, které mohou poskytovat stín a společně s dostupností zdroje vody tak lze uvažovat o chovu koní.

Část pozemků je zahrnuta do územního plánu jako plocha bydlení a lze předpokládat další rozvoj města v této lokalitě.

Více informací na vyžádání.

Prodej nejvýhodnější nabídce – v případě více zájemců o nabízenou nemovitost bude prodej realizován ve prospěch zájemce s nejvýhodnější nabídkou pro vlastníka.

Výměra
64 788 m2  
Obec
Liberec
Okres
Liberec
Cena
dohodou
* nejvýhodnější nabídce, informace na vyžádání

DALŠÍ INFORMACE

Číslo nabídky
2209
Katastrální území
Vesec u Liberce
Výměra
64 788 m2
Poloha GPS
50.7349728N, 15.0737381E

POLOHA NEMOVITOSTI

KANCELÁŘ

FARMY.CZ - kancelář Hradská 280
39601 Humpolec, e-mail: humpolec@farmy.cz
www.farmy.cz

Kontaktní osoba
Jan Šimek
  +420 732 274 174
  SIMEK@FARMY.CZ

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus