Zpět na výpis

Usedlost Křivce 32ha

FARMY.CZ exkluzivně nabízí zemědělskou usedlost s přilehlými pozemky o celkové výměře 318.059 m2 v osadě Křivce (okr. Tachov), která spadá pod město Bezdružice, od kterého je vzdálena 2km.

Jedná se o areál sestávající z velké obytné budovy, na kterou přímo navazuje hospodářská část. V zadní části dvora je budova stájí. V areálu dvora je dále venkovní jízdárna o rozměrech 20 x 60m. Součástí nabídky je i samostatně stojící přízemní dřevostavba bez čísla popisného, stojící bokem mimo hlavní dvůr. Příjezd je zajištěn po asfaltové cestě vedoucí z obecní komunikace.

K obytné budově:
v přízemí této budovy, která stojí na kraji dvora štítovou stranou do obce, je velká společenská místnost s kuchyňskou linkou, ložnice a koupelna s toaletou. V patře jsou tři ložnice. Z kuchyně je přístup francouzskými okny na zahradu, kde je venkovní posezení.
Dům má díky své dispozici příjemné klima i v parných letních dnech. Navazující hospodářská část slouží jako kotelna, sklady a dílny. Rozsáhlé půdy nad obytnou i hospodářskou částí mohou sloužit k adaptaci na další obytné prostory. Objekt je v dobrém stavebně technickém stavu. Voda pro lidi i zvířata je zajištěna z obecního vodovodu, dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na tuhá paliva, elektřina rozvedena po celém areálu. Odpady jsou svedeny do velkokapacitní jímky. Internet je zavedený.

Ke stájím:
jedná se o budovu v dobrém stavu o rozměrech 10 x 26m, z budovy je přímý vstup na rozsáhlé pastviny. Podkroví slouží k uskladnění sena, v přízemí je ustájení pro koně.

Usedlost je v současné době využívána k pronájmu pro rekreační bydlení a k ustájení starších koní.

Jedná se o malebné místo, které zaručuje dostatek klidu (ve vsi je pouze 12 stálých obyvatel), zároveň je však v rozumné vzdálenosti základní občanská vybavenost (město Bezdružice 2km). Velmi klidná lokalita Tepelské vrchoviny v blízkosti Bezdružic, Konstantinových Lázní a města Úterý se spoustou turistických cílů: obnovený klášter Teplá, klášter trapistů v Novém Dvoře, zřícenina hradu Gutštejn, Krasíkov, zámek Bezdružice, hornické město Stříbro, Chodová Planá - pivní lázně, pivovar, Mariánské lázně - lázně. Okolní krajina poskytuje mnoho krásných procházek do přírody a nádherných výhledů do krajiny. Jako možnosti využití se jeví např. soběstačné bydlení v krásné přírodě, chov koní či jiných zvířat, zemědělská výroba spojená s agroturistikou.

Převážná většina prodávaných pozemků přímo navazuje na usedlost a jsou využívány jako trvalé travní porosty. Menší část pozemků je v samostatném bloku poblíž. Jeden z pozemků o výměře 5,5 ha se nachází v nedalekém katastru Potín. V k.ú. Křivce byly zahájeny komplexní pozemkové úpravy.

Katastrální území: Křivce, Potín
Celková výměra: 318.059 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 3.217 m2
Počet bloků: areál s navazujícími pozemky+menší blok pozemků poblíž+jeden pozemek v katastru Potín
Svažitost: rovina až velmi mírný svah
Přístup z cesty: přístupné z obecní komunikace
Nadmořská výška: 570 m n.m.
Nájemní smlouva: užívají vlastníci
Vzdálenosti: Tachov-33Km, Plzeň-41Km
Jiné: Soupis parcel a mapu se zákresem pozemků ve větším rozlišení zašleme na vyžádání e-mailem.
Energetický štítek: není k dispozici, proto uvádíme třídu G-mimořádně nehospodárná.

UPOZORNĚNÍ: Majitelé si nepřejí být kontaktováni přímo zájemci bez součinnosti makléře.

Výměra
318 059 m2  
Obec
Bezdružice
Okres
Tachov
Cena
24.500.000 Kč

DALŠÍ INFORMACE

Číslo nabídky
2204
Katastrální území
Křivce
Výměra
318 059 m2
Poloha GPS
49.9253364N, 12.9728672E

POLOHA NEMOVITOSTI

KANCELÁŘ

FARMY.CZ - kancelář Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6, e-mail: praha@farmy.cz
www.farmy.cz

Kontaktní osoba
Ing. Vladimír Nedvěd
  +420 606 958 098
  NEDVED@FARMY.CZ

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun