Naše společnost FARMY.CZ s.r.o. nemá nic společného se společnostmi FARMY EKO s.r.o. ani ČESKÉ FARMY s.r.o

Vzhledem k předchozím dotazům oznamujeme, že naše společnost FARMY.CZ s.r.o. nemá nic společného se společnostmi FARMY EKO s.r.o. (též VITAL AGRON s.r.o.) ani ČESKÉ FARMY s.r.o., které v posledních měsících hromadně obesílají vlastníky s nabídkami na odkup zemědělské půdy.

Naše společnost FARMY.CZ s.r.o. v žádném případě nezasílá nabídky na odkup zemědělské půdy, půdu nevykupuje, ani neprovádí žádné spekulativní obchody s půdou či jinými nemovitostmi.

Naopak dlouhodobě upozorňujeme na cenovou nevýhodnost drtivé většiny podobných dopisních nabídek, které vlastníci v hojné míře dostávají. S cílem zvýšit informovanost vlastníků půdy také sami provozujeme internetové stránky CENOVÁ MAPA PŮDY (www.CENOVA-MAPA-PUDY.cz), s jejichž pomocí si každý vlastník půdy může jednoduchým způsobem zjistit pravděpodobnou tržní cenu půdy v zadaném katastrálním území.

Služby naší společnosti jsou již 13 let poskytované vlastníkům zemědělských nemovitostí a farem zejména formou zprostředkování a poradenství, a to vždy ve prospěch našeho klienta – vlastníka, nikoliv za účelem dosažení rychlého zisku na úkor vlastníků.

FARMY.CZ - 4. září 2017

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist