CENOVÁ MAPA PŮDY odpověděla již na 100.000 dotazů

6.4.2017 - FARMY.CZ oznamuje, že aplikace CENOVÁ MAPA PŮDY do dnešního dne odpověděla již na 100.000 dotazů uživatelů na tržní cenu zemědělské půdy v konkrétní lokalitě.

CENOVÁ MAPA PŮDY je internetová aplikace s jejíž pomocí si každý vlastník půdy může jednoduchým způsobem zjistit pravděpodobnou tržní cenu půdy v zadaném katastrálním území. Tento nový nástroj tak přispívá k vyšší informovanosti vlastníků půdy o reálné situaci na trhu s půdou.

Aplikaci naleznete na adrese www.CENOVA-MAPA-PUDY.cz.

Cenová mapa půdy se za pouhé tři měsíce stala vyhledávanou stránkou nejen pro vlastníky zemědělské půdy, ale i znalce a banky. O kvalitě poskytovaných dat svědčí patrně i skutečnost, že již v průběhu prvních 3 měsíců došlo k několika pokusům o vykradení celé databáze cen.

Cenová mapa v maximální možné míře odráží obecnou úroveň tržních cen v jednotlivých katastrálních územích a na kvalitě poskytovaných informací trvale pracujeme. Poskytována data byla od spuštění již několikrát upgradována.

Společnost FARMY.CZ již 13 let pomáhá, radí a poskytuje informace vlastníkům zemědělských nemovitostí. Tržní cenu lze při prodeji dosáhnout zejména při profesionální prezentaci nabídky na trhu a přiměřeném čase na realizaci obchodu. Pokud je o prodeji půdy jednáno jen s jedním nebo několika málo zájemci, je možnost a pravděpodobnost dosažení skutečné tržní ceny výrazně nižší.

Příloha: Mapa tržních cen půdy ČR v jednotlivých okresech v grafické podobě

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist