BEZPLATNÁ INZERCE

Filtr
DATUMPOPISVÝMĚRACENAKAT.ÚZEMÍOKRES
22.07.2023
Tato jedinečná zemědělská usedlost nabízí prvky tradiční venkovské architektury s moderním komfortem. Rustikální venkovský dům s tradičními prvky, jako jsou dřevěné trámy, krb nebo kamenné stěny v kombinaci s prosklenou zimní zahradou, moderním krytým bazénem, vířivkou, solárními panely, atd. tvoří výjimečné místo se skvělou atmosférou, obklopené moderním zařízením a pohodlím. Dispozičně je dům řešený jako 5+1 s podlahovou plochou 160 m². Tato praktická dispozice pokojů nabízí také variantu, ve které se dá dům rozdělit na dvě bytové jednotky. Momentálně slouží jedna část domu jako kancelářské prostory. Dům má 5 samostatných pokojů, samostatnou kuchyň, několik technických / skladovacích místností, 2x WC, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, velkou zimní zahradu, ve které je tradiční pec na pečení, udírna, posezení a dostatek prostoru na veškerou zábavu. Na zahradě na Vás čeká krásný krytý bazén, vířivka, zahradní domeček, stáj pro koně, stodola, technické místnosti, skleníky, sad s 50 ovocnými stromy, 2x nabíjecí stanice pro elektromobily (1x supercharger, 1x klasická). Na střeše je namontováno 42 solárních panelů, které zajišťují levný chod domácnosti a nabíjení elektromobilů. Elektrické rozvody, voda a topení po rekonstrukci. Topení zajišťuje moderní tepelné čerpadlo, kotel na tuhá paliva a krb s dvojím spalováním. Vrt s pitnou vodou, kopaná studna s užitkovou vodou + napojeno na obecní vodovod. K celému objektu možnost přikoupit 1, 7 Ha pozemků, které jsou přímo napojeny na nemovitost. Pro více informací pište / volejte.
19 ha8 424 710 Kč
Hartinkov
Svitavy
21.07.2023
Prodám ornou půdu v kú Kroměříž, parcelní číslo 3030/17, parcela o rozměrech cca 14 x 209 m, přístupná z polní cesty, nezatížená žádnou pachtovní smlouvou.
0.3 ha60 Kč/m2
Kroměříž
Kroměříž
20.07.2023
Prodej rozlehlého pozemku, na kterém lze dle územního plánu vybudovat stavby do 300 m2 zastavěné plochy každého objektu, které svým účelem souvisí s využitím a péčí o krajinu. Například stavby pro zemědělskou prvovýrobu, skladovací haly, technické zázemí, správcovský objekt se zázemím. Dále lze vytvořit technická opatření pro zvýšení produkce (meliorace, závlahy...), plochy zeleně a lesa, vodní toky a plochy. Lokalita se nachází v katastrálním území Hodkov v okrese Kutná Hora nedaleko Zbraslavic a Zruče nad Sázavou. Celkové výměra pozemku činí 123 793 m² a je tvořena z většiny ovocným slivoňovým sadem o výměře 90 000 m2 v počtu cca 2500 stromů a dále 33 793 m2 je využito převážně jako louka. Vzhledem k velké rozloze najdeme na pozemku jak svažitý tak i rovinatý terén, který je po svém obvodu ohraničen přírodním remízkem. Díky nadmořské výšce až 460 metrů jsou z pozemku krásné výhledy po okolí. K pozemku je přístup po obecní cestě. Od roku 2008 do roku 2022, bylo v ovocném sadě ekologicky hospodařeno a díky tomu jsou půda i plody prosté chemických látek. Sousedící okolní pozemky jsou využívány jako louky a lesy. Oblast okolo je vyhledávaná pro rekreaci díky rybníkům, lesům a řece Sázavě. Tato zajímavá nabídka je vhodná jak pro farmáře, tak i pro glamping projekty či jiné záměry spojené s agroturistikou v krásné přírodě. Jedná se o velmi zajímavou investici. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
12.4 ha21 000 000 Kč
Zbraslavice
Kutná Hora
19.07.2023
V blízkosti obce Břvany nabízíme k prodeji pozemek (ornou půdu) o celkové výměře 23.926 m2, obec se nachází kousek od města Louny v Ústeckém kraji. Orná půda se nachází vedle příjezdové cesty. Dle katastru nemovitostí je pozemek evidován jako orná půda. Pozemek byl a je do září 2023 obhospodařován. Celá obec se rozkládá v rozmanité krajině CHKO České středohoří. Bonitová půdně ekologická jednotka 1.03.00 legislativně spadá dle Vyhlášky o stanovení tříd ochrany č. 48/2011 Sb. do 1. třídy ochrany zemědělského půdního fondu. Orná půda je převážně černozemě na rovině nebo úplné rovině se všesměrnou expozicí a celkovým obsahem skeletu do 10%. Půdy hluboké v teplém, suchém klimatickém regionu a produkčním. Parcela číslo 993/10, pro vyhledávání na katastru nemovitostí. Cena za m2 je 55 Kč.
2.4 ha55 Kč/m2
Břvany
Louny
15.07.2023
Jako přímí majitelé nabízíme 11643m2 pozemků na krásném Podzvičinsku. Jedná se hlavně o TTP, menší část ostatní plocha. Pozemky jsou orientované na SZ a jsou v mírném svahu.
1.2 ha49 Kč
Bukovina u Pecky
Jičín
11.07.2023
Nabízíme k prodeji lukrativní zemědělský pozemek v katastrálním Střemošice, LV 280 parcelní číslo 158 s výměrou 9511 m2 (orná půda). Jedná se o 100% vlastnictví bez spolupodílníků. Pozemek je aktivně obhospodařovaný místním zemědělským družstvem, pachtovní smlouva je uzavřena s výpovědní dobou 1 rok. Na pozemek je přístup zajištěn přes pozemky České republiky. Pozemek byly již dříve schválen SPÚ jako vhodný pro realizaci směn. Jsme přímí majitelé pozemku, neplatíte žádnou provizi. Zajistíme rychlý prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby včetně advokátní úschovy.
1 ha500 000 Kč
Střemošice
Chrudim
05.07.2023
Prodej jedinečného rodinného domu v Hartinkově Tento jedinečný dům nabízí prvky tradiční venkovské architektury s moderním komfortem. Rustikální venkovský dům s tradičními prvky, jako jsou dřevěné trámy, krb nebo kamenné stěny v kombinaci s prosklenou zimní zahradou, moderním krytým bazénem, vířivkou, solárními panely, atd. tvoří výjimečné místo se skvělou atmosférou, obklopené moderním zařízením a pohodlím. Dispozičně je dům řešený jako 5+1 s podlahovou plochou 160 m². Tato praktická dispozice pokojů nabízí také variantu, ve které se dá dům rozdělit na dvě bytové jednotky. Momentálně slouží jedna část domu jako kancelářské prostory. Dům má 5 samostatných pokojů, samostatnou kuchyň, několik technických / skladovacích místností, 2x WC, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, velkou zimní zahradu, ve které je tradiční pec na pečení, udírna, posezení a dostatek prostoru na veškerou zábavu. Na zahradě na Vás čeká krásný krytý bazén, vířivka, zahradní domeček, stáj pro koně, stodola, technické místnosti, skleníky, sad s 50 ovocnými stromy, 2x nabíjecí stanice pro elektromobily (1x supercharger, 1x klasická). Na střeše je namontováno 42 solárních panelů, které zajišťují levný chod domácnosti a nabíjení elektromobilů. Elektrické rozvody, voda a topení po rekonstrukci. Topení zajišťuje moderní tepelné čerpadlo, kotel na tuhá paliva a krb s dvojím spalováním. Vrt s pitnou vodou, kopaná studna s užitkovou vodou + napojeno na obecní vodovod. Více informací na telefonu
2 ha9 424 710 Kč
Hartinkov
Svitavy
05.07.2023
INZERÁT – PRODEJ ZEMĚDĚLSKÝCH POZEMKŮ. Prodám ucelený soubor zemědělských pozemků v blízkosti Sedlčan. Jedná se cca o 133 ha. Jde o pozemky scelené v rámci pozemkových úprav. Vhodné také jako bezpečná investice a bezpečné uložení peněz. Cena zemědělské půdy vzrůstá cca o 3, 5 – 7 %. Loni dokonce o 13, 5 % Investice do půdy je stávající situaci a hlavně nyní v době nejistoty vyhledávanou cestou, jak uchránit peníze před znehodnocením a inflací. Půda je komodita, která se nevyrábí a ubývá a proto její cena dlouhodobě roste. Zakládá stabilní rodinný a hodnotný majetek o který je možné se vždy opřít. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení. Nepřináší Vám žádné vedlejší náklady. Propachtováním zemědělské půdy dále získáte nezanedbatelný finanční příjem s možností ročního nárůstu podle roční vyhlášené inflace. Trvalou hodnotu investice zabezpečí údržba pozemků podle zákona, zemědělských předpisů a norem. Investice je svou snadností a nízkou rizikovostí vhodná a lákavá i pro méně zkušené investory.
13 hadohodou
Suchdol u Prosenické Lhoty
Příbram
03.07.2023
Nabízíme unikátní příležitost vlastnit kousek historie 25 minut od Prahy. Podmračský mlýn, majestátní památka, je nyní k dispozici k prodeji. Tento kouzelný mlýn, nacházející se v malebném prostředí, je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidu a harmonii s přírodou. S rozlohou pozemku a rozlehlou zahradou nabízí možnosti pro relaxaci, rekreaci a pestrou škálu aktivit. Tento majestátní objekt se skládá z prostorných interiérů, které nabízejí nekonečné možnosti pro vaši kreativitu. Ať už plánujete vytvořit útulný domov pro svou rodinu, nebo si přejete vytvořit prostor pro uměleckou tvorbu či komerční využití, Podmračský mlýn vám poskytne neomezené možnosti. Celková plocha pozemků je 26.029m² a nachází se v nich dvě kompletně zrekonstruované obytné budovy o celkové užitné ploše 710m², jedna budova je využívána pro bydlení majitelů a technické zázemí a druhá budova je využívána pro bydlení správce a hostů. V prostorném areálu se dále nachází výběhy pro koně, rybník, stáje pro 4-6 koní, seník a také prostorná ozvučená hala 60x20 m pro výcvik koní se zrcadlovými stěnami. Okolní příroda sázavských lesů a řeky Sázavy poskytuje malebnou kulisu pro pěší túry, cyklistiku a další outdoorové aktivity. Zároveň je Podmračský mlýn v blízkosti občanské vybavenosti, restaurace, obchodu a kulturních památek, což vám umožní vychutnat si klid venkova bez nutnosti se vzdalovat od všech moderních pohodlí. Buďte součástí této nevšední historie a vlastněte Podmračský mlýn, který oplývá šarmem minulosti a nabízí prostor pro vaše sny. Nechte se pohltit atmosférou tohoto kouzelného místa. Nyní je ten správný okamžik pro investici do Podmračského mlýna. Nechte se okouzlit jeho jedinečností a přineste nový život do této historické perly. Kontaktujte nás ještě dnes a staňte se součástí příběhu Podmračského mlýna. V případě zájmu o více informací vám jsme k dispozici.
2.6 hadohodou
Mrač
Benešov
30.06.2023
Dobrý den, nabízíme unikátní navazující pozemky v nádherné lokalitě Kokořínska - obci Jestřebice. Pozemek o rozloze 1149 m2 určeny pro výstavbu, za ním navazující pozemek 43 091 m2 - orná půda a remízku - 793 m2 - ostatní plocha. Pozemky jsou v osobním vlastnictví a nabízíme je k prodeji pouze jako celek. Vhodné např. k chovu koní nebo farmaření. Pro výstavbu domu platí určitá omezení díky umístění v CHKO (např. dům nemůže mít více jak dvě patra atd.) V uličce naproti domu jsou dvě novostavby kde je možné se pro budoucí projekt domu inspirovat, tak aby vyhovoval podmínkám zachování krajinného rázu. Cena 9 400 000, -. O spolupráci s RK nemáme zájem, děkujeme za pochopení.
4.3 ha9 400 000 Kč
Dobřeň
Mělník
28.06.2023
Prodáme v rámci insolvenčního řízení za super cenu vinice, louky a ornou půdu. Cena průměrně jen 45, -/m2 - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1428/1 – orná půda, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1428/2 – trvalý travní porost, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1428/5 – trvalý travní porost, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1428/6 – trvalý travní porost, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1431/1 – orná půda, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1431/2 – orná půda, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1436/1 – orná půda, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1436/2 – vinice, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1436/3 – orná půda, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1463 – vinice, - pozemek označený jako pozemková parcela č. 1466 – trvalý travní porost, vše zapsáno v katastru nemovitostí Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, Katastrální pracoviště Hustopeče na listu vlastnictví č. 11263 vedeném pro obec Křepice a katastrální území Křepice u Hustopečí . Preferujeme prodej jako celku, nebo funkčních částí, tedy pozemků sousedících.
1.3 ha600 000 Kč
Hustopeče u Brna
Břeclav
28.06.2023
Nabízím k dlouhodobému pronájmu zemědělské pozemky.
24 m21 Kč/rok
Veltěže
Louny
27.06.2023
Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky o celkové výměře 24225 m2. Pozemky jsou obhospodařované na základě Pachtovní smlouvy s 5-letou výpovědní lhůtou.
2.4 ha35 Kč/m2
Moravice
Opava
27.06.2023
Dobrý den. Prodám pozemek v Kladenském Rovném u Kájova. Trvalý travní porost. Bližší informace na e-mailu.
845 m250 000 Kč
Kladenské Rovné
Český Krumlov
26.06.2023
FARMY.CZ exkluzivně nabízí pozemky v katastrálním území Sazená o celkové výměře 243.917 m2. Jedná se z převážně o ornou půdu nadprůměrné bonity, pouze cca 1, 5 ha tvoří lesní a jiné pozemky. Pozemky jsou zemědělsky obhospodařovány na základě pachtovní smlouvy na dobu neurčitou s výpovědní dobou dva roky. Mapu a seznam pozemků zašleme na vyžádání emailem.
24.4 ha43 Kč/m2
Sazená
Kladno
26.06.2023
Prodám zemědělskou půdu.
1.2 hadohodou
Chvaleč
Trutnov
23.06.2023
PRODAM VINOHRAD V DOLNICH DUNAJOVICICH
0.1 hadohodou
Dolní Dunajovice
Břeclav
22.06.2023
Vyměním, nebo prodám velmi kvalitní ornou půdu (2 sousedící parcely v obdélníkovém honu) v k.ú. Opočnice za obdobné pozemky v k.ú. Holín, Staré místo, Cidlina, Železnice, Podůlší, Zámezí, Mladějov, Střeleč, Sobotka
1.8 ha55 Kč
Opočnice
Nymburk
21.06.2023
Prodej souboru lesních pozemků p.č. 5860, 5862, 6515/35, 6515/53, 6568, 6679/9, 6773, 7464/77 na LV 2802 o celkové výměře 16555 m2. Pozemek je nedotčen, stáří okolo 90 let. Převažuje dub zimní , zásoba dřeva cca. 350 m3.
1.7 ha630 000 Kč
Střelice u Brna
Brno-venkov
17.06.2023
Pronajmu pastvinu 3000 m2 pro chov zvířat. Vhodnou pro kozy, ovce, pony atd. Na pozemku je vydatný travnatý porost. Nachází se na kopci, na okraji obce s výhledem na Lysou horu. 1km od centra Vratimova, 10km od centra Ostravy. Na pozemku je ustájení pro kozy, ovce, prostor pro uložení krmiva, dojírna. Dále přístřešek pro uskladnění sena. Kolem celého pozemku je oplocení - el. ohradník, na pozemku je přípojka vody a elektřiny. K pozemku je příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Prohlídka po dohodě. Volný ihned.
0.3 ha3 Kč
Vratimov
Ostrava-město
Nabídka č. 33380
Tato jedinečná zemědělská usedlost nabízí prvky tradiční venkovské architektury s moderním komfortem...
19 ha8 424 710 Kč
Hartinkov, okr. Svitavy
Nabídka č. 33373
Prodám ornou půdu v kú Kroměříž, parcelní číslo 3030/17, parcela o rozměrech cca 14 x 209 m, přís...
0.3 ha60 Kč/m2
Kroměříž, okr. Kroměříž
Nabídka č. 33371
Prodej rozlehlého pozemku, na kterém lze dle územního plánu vybudovat stavby do 300 m2 zastavěné pl...
12.4 ha21 000 000 Kč
Zbraslavice, okr. Kutná Hora
Nabídka č. 33369
V blízkosti obce Břvany nabízíme k prodeji pozemek (ornou půdu) o celkové výměře 23.926 m2, obec se...
2.4 ha55 Kč/m2
Břvany, okr. Louny
Nabídka č. 33368
Jako přímí majitelé nabízíme 11643m2 pozemků na krásném Podzvičinsku. Jedná se hlavně o TTP, menší ...
1.2 ha49 Kč
Bukovina u Pecky, okr. Jičín
Nabídka č. 33367
Nabízíme k prodeji lukrativní zemědělský pozemek v katastrálním Střemošice, LV 280 parcelní číslo 1...
1 ha500 000 Kč
Střemošice, okr. Chrudim
Nabídka č. 33358
Prodej jedinečného rodinného domu v Hartinkově Tento jedinečný dům nabízí prvky tradiční venkovské ...
2 ha9 424 710 Kč
Hartinkov, okr. Svitavy
Nabídka č. 33359
INZERÁT – PRODEJ ZEMĚDĚLSKÝCH POZEMKŮ. Prodám ucelený soubor zemědělských pozemků v blízkosti Sedlč...
13 hadohodou
Suchdol u Prosenické Lhoty, okr. Příbram
Nabídka č. 33356
Nabízíme unikátní příležitost vlastnit kousek historie 25 minut od Prahy. Podmračský mlýn, majest...
2.6 hadohodou
Mrač, okr. Benešov
Nabídka č. 33354
Dobrý den, nabízíme unikátní navazující pozemky v nádherné lokalitě Kokořínska - obci Jestřebice. P...
4.3 ha9 400 000 Kč
Dobřeň, okr. Mělník
Nabídka č. 33350
Prodáme v rámci insolvenčního řízení za super cenu vinice, louky a ornou půdu. Cena průměrně jen 45...
1.3 ha600 000 Kč
Hustopeče u Brna, okr. Břeclav
Nabídka č. 33349
Nabízím k dlouhodobému pronájmu zemědělské pozemky.
24 ha1 Kč/rok
Veltěže, okr. Louny
Nabídka č. 33348
Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky o celkové výměře 24225 m2. Pozemky jsou obhospodařované na zák...
2.4 ha35 Kč/m2
Moravice, okr. Opava
Nabídka č. 33347
Dobrý den. Prodám pozemek v Kladenském Rovném u Kájova. Trvalý travní porost. Bližší informace na e-...
845 ha50 000 Kč
Kladenské Rovné, okr. Český Krumlov
Nabídka č. 33346
FARMY.CZ exkluzivně nabízí pozemky v katastrálním území Sazená o celkové výměře 243.917 m2. Jedná...
24.4 ha43 Kč/m2
Sazená, okr. Kladno
Nabídka č. 33344
Prodám zemědělskou půdu.
1.2 hadohodou
Chvaleč, okr. Trutnov
Nabídka č. 33342
PRODAM VINOHRAD V DOLNICH DUNAJOVICICH
0.1 hadohodou
Dolní Dunajovice, okr. Břeclav
Nabídka č. 33341
Vyměním, nebo prodám velmi kvalitní ornou půdu (2 sousedící parcely v obdélníkovém honu) v k.ú. Opo...
1.8 ha55 Kč
Opočnice, okr. Nymburk
Nabídka č. 33337
Prodej souboru lesních pozemků p.č. 5860, 5862, 6515/35, 6515/53, 6568, 6679/9, 6773, 7464/77...
1.7 ha630 000 Kč
Střelice u Brna, okr. Brno-venkov
Nabídka č. 33333
Pronajmu pastvinu 3000 m2 pro chov zvířat. Vhodnou pro kozy, ovce, pony atd. Na pozemku je vydatn...
0.3 ha3 Kč
Vratimov, okr. Ostrava-město
Předchozí234567891011Další

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun