Zpět na výpis

Nabídka č. 33857

Exkluzivně nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost na samotě, s neuvěřitelnou rozlohou ucelených pozemků o velikosti 451 434 m2.

Hlavní objekt tvoří rodinný dům s číslem popisným, budova bývalého mlýna, kde jeho historie sahá až do 14. století. Budova disponuje 1NP a 2NP o celkové užitné ploše 384 m2. Možnost využití půdy o další vestavbu a rozšíření rodinného domu o dalších cca 180 m2 plochy.

Dalším objektem je jednopodlažní zemědělská stavba bez čísla popisného s vysokými stropy o celkové užitné ploše 480 m2. Na tuto stavbu navazuje jednopodlažní menší objekt o užitné ploše 31 m2 se sedlovou střechou.

V areálu se nachází rozsáhly les a pastviny. Součástí je i rybník o celkové ploše 2500 m2, který prošel v nedávné době odbahněním.

Všechny objekty jsou napojeny na elektřinu. Voda za zajištěna ze studně a odpady jsou svedeny do jímky. V současné době je podaná žádost na vybudování ČOV.

Přes pozemek protéká potok, nad kterým je železobetonový most, pro průjezd automobilů. Přímo u objektu je autobusová zastávka směr Hořovice.

Obec Jivina se nachází ve Středočeském kraji, okrese Beroun nedaleko Hořovic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Jivina se nachází pouhých 10 min. od nájezdu na dálnici D5 směr Praha nebo Plzeň. Cesta do centra hl. m. Prahy trvá necelou hodinu jízdy autem.

V okolí je úžasná, čistá příroda s mnoha turistickými cíli jako např. hrady, zámky, vodopády, koupání, rozhledny, jeskyně, zříceniny a další zajímavé turistické místa.

Jedinečná budova se silným „duchem místa“, s respektem k historii tohoto místa, vás ohromí svým potenciálem. Zajímavá investiční příležitost.

Pro více informací a zájem o prohlídku kontaktujte makléře.

OkresBeroun
Katastrální územíJivina u Hořovic
Výměra45.1 ha
Cena40 000 000 Kč
Volné odihned

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun