Zpět na výpis

Nabídka č. 33601

Farma s mobilními kurníky na prodej!
Máte jedinečnou příležitost stát se majitelem prosperující Rodinné farmy Vlkovec - farma, která se specializuje na udržitelný chov nosnic s produkcí vajec. Tato farma je ideální pro ty, kteří se zajímají o zemědělství a chtějí investovat do zdravého a ekologického podnikání a také pro ty, kteří své zemědělské podnikání chtějí rozšířit o další komoditu a upevnit si místo na českém trhu.
Farma má do budoucna velký potenciál i vzhledem uzákoněnému ukončení chovu v klecových systémech do roku 2027.

Farma není vázána na současné místo provozu a je možné ji převézt tam, kde chcete hospodařit Vy!

O farmě:

Chov slepic: Chov 900 nosnic v energeticky soběstačných, automatizovaných mobilních kurnících značky Free Hen https://www.freehen.cz , který umožňuje nosnicím volný přístup do výběhu k čerstvé trávě. Na každém zařízení jsou solární panely, baterie, řídící jednotka a spoustu dalšího vybavení. Zařízení je plně mobilní, snadno se s ním manipuluje a posouvá na čerstvou pastvu.

Je také možné v mobilních kurnících chovat drůbež i za jiným účelem, nežli je produkce vajec, např. masné typy drůbeže.

Udržitelnost: Farmu provozujeme s důrazem na udržitelné hospodaření a ekologické praktiky. Je možné chovat drůbež také v BIO kvalitě.
.

Co zahrnuje prodej:

Mobilní kurníky: Tři moderní automatické mobilní kurníky Free hen s kapacitou pro 900 nosnic, což zajišťuje optimální podmínky pro chov a finanční prosperitu farmy.
Pozemky: 3, 2 ha v kuse v obci Vlkovec u Chocerad. V případě, že budete chtít provozovat farmu na jiném místě, je možné pozemky vyčlenit z prodeje a odečíst z ceny 2 mil Kč.
Balírna: Moderní balírna/třídírna o velikosti 25 m2. Balírna stavbou modulového domu a je možné ji převézt kamkoliv v kompletním stavu.
Chladcí nerezový box: Chladící box GGM německé výroby s chladící jednotkou pro skladování a chlazení vajec včetně regálového systému, což umožňuje kvalitní a přehledné skladování vajec dle platné legislativy. Rozměr boxu je 2, 5 x 2, 5 m.
Prodejní automat: Prodejní automat na vejce v nákupním centru Chodov. Smlouva o pronájmu plochy se převede na nového majitele farmy. V automatu je možné prodávat i jiné farmářské produkty.
Vozový park:
o Osobní auto Peugeot partner s vestavěným chladícím systémem pro bezpečnou přepravu vajec v brandu farmy
o Osobní vozidlo BMW X3 (2005) s tažným zařízením
o Přívěsný dvounápravový vozík včetně 450l nádrže na vodu (nádrž lze sundat)
o Traktor ZT303 s čelním nakladačem, předním náhonem a platnou STK


Prodejní stánek: prodejní stánek v barvách farmy pro akce různého charakteru, jako jsou farmářské trhy nebo např. food street akce.
Webové stránky a sociální sítě: Součástí prodeje jsou také webové stránky, sociální média a zaběhnutá obchodní značka, které usnadňují prodej a propagaci vajec z farmy.
Obchodní značka: Nedílnou součástí naší farmy je obchodní/prodejní značka se všemi prodejními kontakty a úspěšnou obchodní strategií.
Know-how: Nabízíme nabyté know-how a podporu pro nového majitele. S chovem nosnic je spojeno mnoho vědomostí, aby byly nosnice prosperující zdravotně i finančně. Novému majiteli nabízíme po prodeji maximální součinnost a podporu v oblasti chovu, krmení, prodej, marketingu apod.


Farma Vlkovec představuje skvělou investici do prosperujícího zemědělského podnikání, které kombinuje ekologickou udržitelnost s finančním úspěchem. Využijte proto příležitost stát se úspěšným producentem vajec z volného výběhu nebo masných kuřat.
Nabízí se také možnost, rozšířit Vaše současné zemědělské podnikání o další komoditu a stát se tak více konkurence schopnějším na trhu.

Pro více informací a prohlídku farmy nás kontaktujte na mobilu.

Tato nabídka je jedinečná, tak neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!


Důvod prodeje: rodinné důvody.

OkresBenešov
Katastrální územíChocerady
Výměra3 ha
Cena12 000 000 Kč
Volné odKdykoliv

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun