Zpět na výpis

Nabídka č. 33577

Nabízíme lesní pozemky 1810/2 (1056 m2) a 1810/3 (84 m2) v Častrově. Pozemky jsou ve 100% vlastnictví a jsou prodávány jménem vlastníků: proto zde není žádná dodatečná provize a vysoká efektivita.

Stav těchto lesních pozemků je komplexně zdokumentován ve znaleckém posudku, který je k dispozici na vyžádání. Je však nezbytné poznamenat, že tyto pozemky jsou nabízeny ve svém současném stavu. Další informace jsou k dispozici prostřednictvím e-mailu.

Pro nás je komunikace klíčová a abychom usnadnili plynulou interakci, upřednostňujeme angličtinu, němčinu nebo holandštinu. Pro pohodlí klientů mluvících česky jsme vybaveni k využívání Google Translate.

-------------------English----------------

We offer forest plots 1810/2 (1056 m2) and 1810/3 (84 m2) in Častrov. The plots are in 100% ownership and sold on behalf of the owners: therefore, there is no extra commission and high efficiency.

The condition of these forested lands is comprehensively documented in a valuation report, available upon request. However, it is imperative to note that these plots are offered in their current state. Additional information is available via email.

Communication is paramount to us, and to facilitate seamless interactions, we prefer English, German, or Dutch. For the convenience of Czech-speaking clientele, we are equipped to engage through the utilization of Google Translate.

OkresPelhřimov
Katastrální územíČastrov
Výměra0.1 ha
Cena57 540 Kč

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun