Zpět na výpis

Nabídka č. 33356

Nabízíme unikátní příležitost vlastnit kousek historie 25 minut od Prahy. Podmračský mlýn, majestátní památka, je nyní k dispozici k prodeji. Tento kouzelný mlýn, nacházející se v malebném prostředí, je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidu a harmonii s přírodou. S rozlohou pozemku a rozlehlou zahradou nabízí možnosti pro relaxaci, rekreaci a pestrou škálu aktivit. Tento majestátní objekt se skládá z prostorných interiérů, které nabízejí nekonečné možnosti pro vaši kreativitu. Ať už plánujete vytvořit útulný domov pro svou rodinu, nebo si přejete vytvořit prostor pro uměleckou tvorbu či komerční využití, Podmračský mlýn vám poskytne neomezené možnosti. Celková plocha pozemků je 26.029m² a nachází se v nich dvě kompletně zrekonstruované obytné budovy o celkové užitné ploše 710m², jedna budova je využívána pro bydlení majitelů a technické zázemí a druhá budova je využívána pro bydlení správce a hostů. V prostorném areálu se dále nachází výběhy pro koně, rybník, stáje pro 4-6 koní, seník a také prostorná ozvučená hala 60x20 m pro výcvik koní se zrcadlovými stěnami. Okolní příroda sázavských lesů a řeky Sázavy poskytuje malebnou kulisu pro pěší túry, cyklistiku a další outdoorové aktivity. Zároveň je Podmračský mlýn v blízkosti občanské vybavenosti, restaurace, obchodu a kulturních památek, což vám umožní vychutnat si klid venkova bez nutnosti se vzdalovat od všech moderních pohodlí. Buďte součástí této nevšední historie a vlastněte Podmračský mlýn, který oplývá šarmem minulosti a nabízí prostor pro vaše sny. Nechte se pohltit atmosférou tohoto kouzelného místa. Nyní je ten správný okamžik pro investici do Podmračského mlýna. Nechte se okouzlit jeho jedinečností a přineste nový život do této historické perly. Kontaktujte nás ještě dnes a staňte se součástí příběhu Podmračského mlýna. V případě zájmu o více informací vám jsme k dispozici.

OkresBenešov
Katastrální územíMrač
Výměra2.6 ha
Cenadohodou
Volné odsrpen 2023

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun