Zpět na výpis

Nabídka č. 33148

Na základě mandátní smlouvy nabízíme k prodeji soubor obytných a zemědělských budov včetně stájí pro koně v obci Újezd nad Rokytnou část Františkov, na pomezí Znojemského kraje a kraje Vysočina. Jedná se o 6 budov a jednu stodolu o celkové ploše cca 4500 m2. Nemovitost se skládá ze dvou rodinných domů, stájí, dvou stodol a pozemků s trvalým travním porostem z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 1233m2. Možnost pachtu navazující na nemovitosti o rozloze 3000m2 . Jde celkem o 12 ucelených parcel různé velikosti. Pozemky jsou v územním plánu vedeny jako plochy bydlení venkovské a 5 parcel jsou již teď vedeny jako stavební.
Domy jsou určeny ke kompletní rekonstrukci. Odpad je řešen septikem. Vytápění domů ústředním topením, kotlem na tuhá paliva, elektrickým bojlerem a krbem. Rozvody vody jsou ze studny.
Dům č. 1 je v lepším stavu a tohoto času nabízí skromné bydlení. Dispozice: Vstupní veranda, předsíň, koupelna s wc, prostorná obývací kuchyň s krbem, který je i součástí druhého pokoje. Domy jsou propojené kotelnou, ve které se nachází kotel na tuhá paliva a elektrický bojler. Dispozice domu č.2: vstupní předsíň, kuchyň, 2 pokoje, technická místnost a podkrovní pokojík.
Na obytné budovy navazují hospodářské části stáje pro koně, stodola, sklep a přípravna krmiv. Krovy jsou v dobrém stavu. Přestože je usedlost staršího data, její velkou předností je umístění a rozloha pozemků. Nachází se v malé vesnici s krásným okolím.

Pozemky: celkem 4500m2, z toho většina stavebních.
Pacht: 3000m2
Elektřina: momentálně odpojena
Voda: 3x studna
Odpad/kanalizace: jímka
Topení/TUV: krb, elektrický bojler, ústřední topení a kotel na tuhá paliva
Sociální zařízení: ano
Druh objektu: RD vesnického typu, zdivo smíšené
Sklepy: ano
Půdy: ano, využitelné podkroví
Střechy: sedlové
Stav nemovitosti: k rekonstrukci
Aktuální užívání: neužíváno
Obec, občanská vybavenost: malé město cca 84
Vzdálenosti: Znojmo 20km, Třebíč 30km, Brno 60km.
Dostupnost autobusem
GPS: 49°1′25″ s. š., 16°3′12″ v. d.

OkresZnojmo
Katastrální územíTavíkovice
Výměra0.5 ha
Cena4 200 000 Kč
Volné od22.3.2023

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun