Zpět na výpis

Nabídka č. 32981

Jedná se o prodej uzavřené bývalé zemědělské usedlosti na pozemku o celkové výměře 12.287m2, která je tvořena obytnou částí s bytovou jednotkou 2+1, která je vytápěna lokálně krbovými kamny v kombinaci s elektrickým podlahovým topením. Nad touto jednotkou se nachází další obytná plocha využívaná jako herna, dále pokoj, vše je možné spojit jako celek s bytovou dispozicí 4+1. V přízemí je poté navazující apartmán 1+kk s vlastním soc. zázemím vytápěný dvěma úspornými infrapanely zn. Heatwell s 5 ti letou zárukou a velice nízkou spotřebou. Dalším prostorem je hospodářská část, kterou je mimo jiné možné upravit na další apartmány popř. zřídit samostatné wellness. Uzavírající část usedlosti s vlastním vjezdem tvoří stodola o zast. ploše 350m2. V protejší části se dále nachází hospodářské stáje pro koně a chlévy. Zdrojem vody objektu je studna nacházející se nedalo usedlosti, odkanalizování je řešeno do jímky, rozvod elektřiny 230/400V. Dílčí rekonstrukce objektu proběhla v roce 2017, od té doby probíhají udržovací práce. Provozní náklady celého objektu činí 5.500, -Kč měsíčně, je zde možnost těžby dřeva z vlastního lesa u domu. Poloha nemovitosti se nachází na polosamotě tvořené venkovskými usedlostmi od Pacova vzdálené 7 km od Pelhřimova 14km. Statek je uzpůsoben pro chov koní. Stodola má kapacitu cca 40 balíků sena, Možnost vybudovat další stáje a boxy pro koně, prodej zahrnuje ohradníky, zdroje napájení, příkrmiště a jiné vybavení určené pro chov koní. Nemovitost lze využívat l vlastnímu klidnému bydlení nebo k provozování agroturistiky, příměstských táborů, nebo poskytování ubytování na venkovském statku popř. jako školící centrum, relaxační pobyty či jiné podnikatelské aktivity. Objekt je možné koupit včetně vybavení stylovým masivním nábytkem.

OkresPelhřimov
Katastrální územíProseč u Pošné
Výměra1.2 ha
Cena7 990 000 Kč
Volné od1.1.2023

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun