Zpět na výpis

Nabídka č. 32887

Nabízíme Vám ke koupi prostorově zajímavý komerčně využitelný objekt na konci obce Městečko Trnávka u Moravské Třebové. Jedná se o velice rozlehlý komplex , dřívější výrobní družstvo, které se zabývalo výrobou nábytku, skladováním a sušením dřeva a dalšími činnostmi patřící do skupiny přidružené výroby. Tento komplex se skládá z administrativní budovy , rodinného domu pro správce objektu , dále ze skladovacích prostor , výrobních prostor i prostor určených pro sušení dřeva a dalších přilehlých zemědělských objektů (horší technický stav). Tyto velice naprosto suché skladovací prostory čítají cca 3 000 m2. Některé části budov jsou v horším technickém stavu, ale předmětem prodeje může být i jejich zbourání a případná likvidace suti či její drcení , vše záleží na vzájemné dohodě. El. je 220/380V, topení je lokální i centrální na tuhá paliva, odpady jsou svedeny do jímky , bez plynové přípojky. Velková výměra komplexu je 9.387 m2. Cenová představa je 1.950, -Kč/1m2. Cena bude k jednání. Výhodné financování zajistíme.

OkresSvitavy
Katastrální územíMěstečko Trnávka
Výměra0.9 ha
Cena18 304 650 Kč
Volné odpodzim 2022

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun