Zpět na výpis

Nabídka č. 32740

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji krásnou novostavbu rodinného domu (2017)  3+kk v Zahájí u Hluboké nad Vltavou. Součástí nemovitosti je turistická chata a pozemky se zázemím pro chov koní a provozování jezdectví.

Celková plocha pozemku činí 43.413 m2, zastavěná 121 m2, obytná, cca 110m2.

Dispozice domu: vstupní předsíň, dva pokoje, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem do zimní zahrady, spíž, šatna, koupelna, WC, technická místnost, zastřešené garážové stání pro dvě auta.

V domě je podlahové vytápění,   ohřev vody i topení je zajištěn elektřinou a solárními panely. Možnost vytápěným krbovými kamny umístěné v technické místnosti. Pitná i užitková voda je řešena z vlastní vrtané studny, odpad septik.

U domu je zahrada osázená mladými ovocnými stromky a keři, voliéra pro chov koček, rybník o velikosti  cca 55m2  a hloubce 3, 5 m a jezírko s okrasnými rybami.

Na zahradu navazuje oplocená ohrada s přístřeškem pro koně, dále 4 venkovní boxy včetně zázemí (rozvodna el. ohradníku, voda), kruhová písková ohrada k opracování koní, „ tábornická“ chatka se  zázemím pro koně a jezdce. Rozlehlá louka oplocená el. ohradníkem sahá až k okraji lesa.

Rekreační chata o obytné ploše cca 50m2 (2016) v současné době je využívaná k rekreačním účelům pro turisty. V chatě se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupena s WC a terasa, zastřešená stání na koňský přívěs a auto.  Majitel předá veškeré podklady pro provozování pronájmu objektu. http://www.chata-na-farme-pronajem.cz.

Náklady na bydlení 4200, - Kč/měs.

O další informace a prohlídku volejte makléře.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku.

OkresČeské Budějovice
Katastrální územíHluboká nad Vltavou
Výměra4.3 ha
Cena15 275 000 Kč
Volné odříjen 2022

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun