Zpět na výpis

Nabídka č. 32466

Prodej větší nemovitosti umístěné v klidné části obce s výhledem na údolí, polosamota. Dům s velkou stodolou a pozemky cca 6600m2. V hlavní nemovitosti jsou dva byty o dispozici 3+1, v přízemí s koupelnou a samostatným WC. Dále je zde kamenná spíž, klenutá původní chodba a z té přístup do chléva, dílny a schodiště na velkou půdu. Z venku je přístřešek se vstupem do kamenného klenutého sklepa. Na přístřešek navazují prostory - kurníky, chlívky atd. Ty jsou propojeny s budovou velké stodoly. Střechy jsou z tašek, udržované i žlaby vše v pořádku. Zdivo je cihelné a kamenné. Pilíře stodoly jsou rovné pevné a nikde se nerozpadají. Konstrukce jsou v pořádku, nezatéká a je vidět starost a údržba nemovitostí. Vytápění kamny na pevná paliva, vodovod je zaveden a odpadní vody jsou svedeny do stávajícího septiku. Podrobnější informace na telefonu.

OkresNáchod
Katastrální územíČeská Metuje
Výměra0.7 ha
Cena4 190 000 Kč

Kontakt na inzerenta

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.

E-mailová adresa
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.
  SMAZAT INZERCI

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun