Inzerát č. 32342

Okres:Benešov
K.ú.:Libež
Výměra:14 260 m²
Cena:9 900 000 Kč

POPIS

Dle územního plánu se jedná o pozemek určený ke stavbě rekreačního objektu o zastavěné ploše až 541 m² (tj. 20% z 2706 m² stavebního pozemku). Objekt může mít až 3 nadzemní podlaží (2 NP+ podkroví) a výšku 10 m.

Ke stavebnímu pozemku přímo přiléhá pole o výměře 11.554 m²,se skvělou bonitou, které lze využít např. k farmaření, či jako investici do pozemků s možností budoucího včlenění do územního plánu k výstavbě. Celková výměra pozemků je tedy 14.260 m². K pozemku je do elektropilíře přivedena elektřina. Výborné vody je v tomto místě opravdu dostatek, nebudete mít problém se zřízením studny.
Tyto pozemky je možno i směnit za dům, nebo rekreační objekt.

Pozemek je vzdálen od obce Ctiboř cca 700m a od poslední polosamoty (3 domy) dalších 250 m. Obecní cesta zajišťuje bezproblémový přístup k pozemkům. Je vydáno souhlasné závazné stanovisko od MěÚ Vlašim s povolením stavět v ochranném pásmu lesa, jenž pozemky chrání na severní hranici a nic tak nebrání získat IHNED stavební povolení na stavbu domu (resp. objektu k pobytové rekreaci, jak zní územní plán).

Pozemky jsou v dobré dostupnosti Prahy (50 km a 9 km od nájezdu na D1, exit 41) a Vlašimi (2,5 km), kde je veškerá občanská vybavenost – škola, školka, poliklinika, pošta, sportovní vyžití atd.

Stavebních pozemků u lesa a ještě k tomu na samotě je velmi málo, neváhejte využít této jedinečné a zcela výjimečné možnosti.

KONTAKT

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.
Zadejte e-mail   a opište kód  0423    
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.  
DOTAZ K NABÍDCE
UPOZORNIT ZNÁMÉHO NA TUTO NABÍDKU
Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist