Tato nabídka již není aktuální.

19 ha se stav. povolením na výstavbu farmy

Zobrazit na mapě
Číslo:7081
Obec:Kakejcov
Okres:Rokycany
Výměra:199 399 m²

POPIS NEMOVITOSTI

FARMY.CZ exkluzivně nabízí zemědělské a stavební pozemky o celkové výměře 19 ha v osadě Drážky, katastrálním území Kakejcov, okr. Rokycany. Pozemky jsou situovány v 6 větších celcích, které z větší části přiléhají k obecní komunikaci.

Na pozemek o výměře 21.976 m² je vydáno rozhodnutí o umístění stavby a stavební povolení platné do roku 2019 a součástí nabídky je i vypracovaný projekt. Pozemek je mírně svažitý směrem k jihozápadu, s krásným výhledem, přístupný po zpevněné obecní komunikaci a je připravena žádost o přípojku elektrické energie. Vybudování ostatních sítí je řešeno v nabízeného projektu. Ke stavebnímu pozemku přiléhají další pozemky o výměře 3,4 ha, které jsou odděleny pouze obecní cestou a mohou být využity jako výběhy pro koně či jiná hospodářská zvířata. Jeden z těchto pozemků o výměře 16.778m², který navazuje na místní zástavbu, je potenciálně též stavební.

Pozemky jsou vzhledem ke svému umístění v poutavé členité krajině jen cca 25 min jízdy od Plzně vhodné k vybudování reprezentativního bydlení ve volné krajině s dobrou dostupností do krajského města a 11 km od D5. Pozemky se nachází 5km od CHKO Brdy.

Soubor zemědělských pozemků o výměře 148.318m², který netvoří funkční celek s pozemky určenými pro výstavbu je možné prodat zvlášť. Jedná se zhruba ze 70% o ornou půdu, zbytek jsou trvalé travní porosty a ostatní plocha. Pozemky jsou aktuálně obhospodařovány místní zemědělskou společností, nejsou ale vázány nájemní smlouvou.

Katastrální území: Kakejcov, okres Rokycany
Celková výměra: 199.399m²
Počet bloků: 6
Přístup z cesty: 4 bloky jsou přístupné z obecní komunikace
Nadmořská výška: cca 530 m.n.m.
Nájemní smlouva: není, pozemky jsou obdělávány bez nájemní smlouvy
Vzdálenosti: Město Touškov - Mirošov 4 km, Rokycany 12 km, Plzeň 27 km

Mapu se zákresem pozemků ve větším rozlišení a soupis pozemků zašleme na vyžádání e-mailem.

KONTAKT NA KANCELÁŘ

FARMY.CZ
Podbabská 20, 160 00 Praha 6
tel./fax: 220922711
e-mail: info@farmy.cz
www.farmy.cz

VYŘIZUJE

Ing. Vladimír Nedvěd
tel: 606 958 098
e-mail: nedved@farmy.cz

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist