Bývalá zem. usedlost okr. Mělník

Zobrazit na mapě
Číslo:8089
Obec:Velký Borek
Okres:Mělník
Výměra:1 630 m²
Cena:3 300 000 Kč

POPIS NEMOVITOSTI

FARMY.CZ exkluzivně nabízí bývalou zemědělskou usedlost v obci Velký Borek, vzdálené 1km od města Mělník. Nemovitost se nachází v samém centru obce proti obecnímu úřadu.

Na pozemku o celkové výměře 1.630 m² se nachází hlavní obytná budova, soubor hospodářských budov(stáje a chlévy), garáž s dílnou a v zadní části zahrady samostatně stojící stodola. Hlavní obytná budova je přízemní objekt se sedlovou střechou krytou pálenou střešní krytinou (tašky "Letky"), střecha ve velmi dobrém stavu. Rozsáhlé půdní prostory jsou vhodné k půdní vestavbě. V objektu jsou tři obytné místnosti, kuchyň, větší chodba a koupelna. Topení je zajištěno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva, TUV je zajištěna el. bojlerem na noční proud. Objekt je napojen na obecní kanalizaci i na obecní vodovod. Možné napojit i na plyn (přípojka je vyvedena na zahradě domu). Dům je v zachovalém stavu, rekonstrukce vnitřních prostor by však byla žádoucí (vodorovná izolace obvodových zdí). Pod domem jsou dva menší klenuté sklepy. Na dvoře je šestimetrová kopaná studna s dostatkem vody, dále se zde nachází podzemní nádrž o objemu 8m3 (dřívější jímka), nyní nepoužívaná, kterou lze využít jako rezervoár dešťové vody.

V obci či v nedalekém městě Mělník je veškerá občanská vybavenost. Přímo v obci je MŠ, ZŠ, volnočasové centrum, knihovna, hřiště, pošta. Z Mělníka vzdáleného 1km do obce jezdí MHD, do centra města je to 3 km, obchody Penny a Lidl jsou vzdáleny 2km, v obci je i zastávka vlaku. Vzhledem k poloze, dobré dopravní dostupnosti a k velikosti pozemku vhodné k bydlení i podnikání.

Energetická třída G.

KONTAKT NA KANCELÁŘ

FARMY.CZ
Podbabská 20, 160 00 Praha 6
tel./fax: 220922711
e-mail: info(zavináč)farmy.cz
www.farmy.cz

VYŘIZUJE

Ing. Vladimír Nedvěd
tel: 606 958 098
e-mail: nedved(zavináč)farmy.cz

DOTAZ K NABÍDCE
UPOZORNIT ZNÁMÉHO NA TUTO NABÍDKU
Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist