CENOVÁ MAPA PŮDY odpověděla již na 1.000.000 dotazů.

5.5.2021 - Společnost FARMY.CZ oznamuje, že aplikace CENOVÁ MAPA PŮDY od spuštění stránek v prosinci 2016 odpověděla již na neuvěřitelných 1.000.000 dotazů uživatelů na tržní cenu zemědělské půdy v konkrétní lokalitě.

CENOVÁ MAPA PŮDY je internetová aplikace s jejíž pomocí si každý vlastník půdy může jednoduchým způsobem a zdarma zjistit pravděpodobnou tržní cenu půdy v zadaném katastrálním území. Tato aplikace tak přispívá k vyšší informovanosti vlastníků půdy o reálné situaci na trhu s půdou.

Cenová mapa půdy se za více než 4 roky provozu stala vyhledávanou stránkou nejen pro vlastníky zemědělské půdy, ale i investory, znalce a banky. Cenová mapa v maximální možné míře odráží obecnou úroveň tržních cen v jednotlivých katastrálních územích. Na kvalitě poskytovaných informací trvale pracujeme a poskytovaná data jsou pravidelně aktualizována.

O kvalitě dat svědčí i skutečnost, že po celou dobu provozu docházelo k opakovaných pokusům o vykradení celé databáze cen automatickým dolováním dat. Z tohoto důvodu jsme museli přistoupit k omezení dosud zcela volného přístupu k poskytovaným údajům o cenách. Nově budou ceny z databáze zasílány uživateli na zadanou emailovou adresu. Data budou i nadále poskytována zdarma.

Aplikaci naleznete na adrese www.CENOVA-MAPA-PUDY.cz.

Společnost FARMY.CZ již 17 let pomáhá, radí a poskytuje informace vlastníkům zemědělských nemovitostí a farem. Tržní cenu lze při prodeji dosáhnout zejména při profesionální prezentaci nabídky na trhu. Pokud je o prodeji půdy jednáno jen s jedním nebo málo zájemci, je možnost dosažení skutečné tržní ceny výrazně nižší.

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist